• Office 365

• Čo všetko ponúka balík Office 365? Ako sa k tomu dostanem?

Office 365 je cloudová služba spoločnosti Microsoft. Ponúka ukladanie pracovných aj osobných dokumentov, ich zdieľanie a spoločné úpravy, organizáciu času - zdieľanie kalendárov, plánovanie schôdzok a rôzne komunikačné nástroje a online verziu kancelárskeho balíka Office.

Pomocou konta Office 365 majú žiaci a učitelia možnosť používať všetky dostupné aplikácie balíka Office 365 a doplnkové služby Microsoftu.

V rámci školskej licencie si žiaci môžu nainštalovať plnhodnotný bálik aplikácii Office až na 5 zariadení.

Prihlasovacie údaje sú:

Prihlasovacie meno je Vaša školská adresa v tvare priezvisko@eskolapd.sk

Heslo vám na vyžiadanie zašle administrátor. Kontaktujte ho na admin@eskolapd.sk.

Po prvom prihlásení budete ihneď vyzvaný na zmenu aktuálneho hesla na vlastné heslo. Dĺžka nového hesla musí byť minimálne 8 znakov.

PRIHLÁSENIE