• Záujem o prestup do ZŠ

• Vyplnením sa dostanete do zoznamu záujemcov a budeme Vás informovať o pripravovaných akciách - pozveme Vás na prijímací pohovor a ďalšie akcie.

Proces prestupu je spoplatnený sumou 30 EUR. Tento poplatok je nevratný (bez ohľadu na výsledok prijímacieho konania), slúži na pokrytie nákladov súvisiacich s pohovorom. V prípade úspešného zápisu platí žiak zápisné 30 EUR.

PROCES ZÁPISU:
        1. Prihláška - prihlášku je potrebné vyplniť aj s diakritikou, po jej vyplnení získate kód, pod ktorým ju viete kedykoľvek na stránke vyvolať a následne upraviť a vytlačiť. Škola má na vydanie rozhodnutia k prihláške 30 dní, táto lehota začína plynúť až po odovzdaní podpísanej fyzickej prihlášky.

2. STRETNUTIE s riaditeľkou
        Ak máte otázky, alebo chcete prediskutovať vaše predstavy a očakávania, veľmi radi sa s vami porozprávame aspoň v ONLINE prostredí. Na stretnutie použijeme platformu Microsoft Teams, konkrétny termín si môžete zadať TU

3. PRIJÍMACÍ POHOVOR
        Prijímacie pohovory sú organizované 2x ročne, a to v mesiaci december (formulár vyplnený do 30.11.) a jún (formulár vyplnený do 31.5.).
        V prípade prihlášky zaslanej počas leta sa snažíme celý proces zrealizovať počas prázdnin, aby bol prípadný nástup možný už v septembri. Pohovory sú organizované len v prípade, ak to umožňuje kapacita triedy, do ktorej sa záujemca hlási. Na prijímacom pohovore sú preverené poznatky a záujmy dieťaťa formou rozhovoru, prípadne písomne. Dieťa sa na prijímacom pohovore musí taktiež odprezentovať v tom, v čom je dobré, v čom sa mu darí, čo ho baví.

4. SKÚŠOBNÉ DNI
        Na základne pohovoru môže dieťa absolvovať so svojou budúcou triedou aj skúšobný deň. Deň je podľa rozvrhu, môže to byť aj výlet. V prípade potreby môže dieťa absolvovať aj viac skúšobných dní.

5. ROZHODNUTIE
        Do 30 dní bude rodičom vystavené rozhodnutie o prijatí alebo neprijatí a bude zaslané poštou, prípadne bude rodič vyzvaný k osobnému prevzatiu rozhodnutia.

Dôvody neprijatia dieťaťa:
        - kapacita triedy
        - neodporučenie pedagogickej rady,
        - neúčasť na prijímacom pohovore,
        - neuhradenie poplatkov spojených s príjimacím pohovorom