• Tešíme sa na Vás v novom školskom roku 2022/2023 !

• 25.08.2022 13:44
        • Pomaly ale iste sa končí školský rok 2021/2022, a s ním sa s Vami lúči ďalšie zloženie členov žiackej školskej rady. Všetkým členom a vedeniu žiackej školskej rady srdečne ďakujeme !
          Pre viac informácií ohľadom prvého zasadnutia v septembri prosím rozkliknite tento článok. :-)
        • Predbežným programom ŽŠR v novom školskom sú najskôr triedne voľby ( každá trieda 2 členovia ) , jeden predseda triedy a vždy jeden podpredseda triedy.

Po úspešných voľbách vo všetkých triedach sa zvolení budúci členovia stretnú na prvom zasadnutí za účasti dvoch koordinátorov ŽŠR a  zvyčajne aj za účasti pani riaditeľky.

Po voľbách predsedu ŽŠR, podpredsedu ŽŠR, pokladníka ŽŠR, zapisovateľa ŽŠR sa členovia porozprávajú, určia si svoje ciele, a dohodnú si termín ďalšieho zasadnutia.

Ďalšie informácie poskytne budúce vedenie ŽŠR v septembri.

Budúcemu zloženiu ŽŠR prajeme veľa tvorivých a najmä úspešných nápadov a projektov !

• Radi by ste sa aj Vy podelili o Vaše zážitky na našej škole ?

•          Ak áno, neváhajte a napíšte nám na : predsedazsr@eskolapd.sk alebo na podpredsedazsr@eskolapd.sk ! Váš článok vzápäti uverejníme :-)

• webadmin ŽŠR- Matúš Nemec