• Vedenie ŽŠR

    • FotoMeno FunkciaKontakt
      Matúš Nemecpredseda ŽŠR, podpredseda 7.Apredsedazsr@eskolapd.sk
      Richard M. Piterkapodpredseda ŽŠR, predseda 9.Apodpredsedazsr@eskolapd.sk
      Mgr. Zuzana Krajčovičovákoordinátor ŽŠRkrajcovicova@eskolapd.sk
      Ing. Andrea Gatialovákoordinátor ŽŠRgatialova@eskolapd.sk
      Jakub Adameczapisovateľ ŽŠR, predseda 5.Aadamec@eskolapd.sk
      Peter Hofferpokladník ŽŠR, predseda 7.Ahoffer@eskolapd.sk
    • Všetci členovia ( prvý aj druhý stupeň )

        • Noel Bugár
        • Noel Bugárpredseda 1.Anbugar@eskolapd.sk
        • Karolína Molnárová
        • Karolína Molnárovápodpredseda 1.Amolnarova@eskolapd.sk
        • Benjamín Majerský
        • Benjamín Majerskýpredseda 1.Bmajersky@eskolapd.sk
        • Karolína Kohútová
        • Karolína Kohútovápodpredseda 1.Bkohutova@eskolapd.sk
        • Emily Kandová
        • Emily Kandovápredseda 2.Akandova@eskolapd.sk
        • Matilde Masa Tornero
        • Matilde Masa Torneropodpredseda 2.Atornero@eskolapd.sk
        • Daniel Beňo
        • Daniel Beňopredseda 2.Bbeno@eskolapd.sk
        • Lea Kolářová
        • Lea Kolářovápodpredseda 2.Bkolarova@eskolapd.sk
        • Sebastián Varga
        • Sebastián Vargapredseda 3.Avarga@eskolapd.sk
        • Lucia Bieliková
        • Lucia Bielikovápodpredseda 3.Abielikova@eskolapd.sk
        • Dorota Mládeková
        • Dorota Mládekovápodpredseda 3.Bmladekova@eskolapd.sk
        • Helena Mokrá
        • Helena Mokrápodpredseda 3.Bmokra@eskolapd.sk
        • Jennifer Cáňová
        • Jennifer Cáňovápredseda 4.Ajcanova@eskolapd.sk
        • Jakub Kipikaša
        • Jakub Kipikašapodpredseda 4.Ajkipikasa@eskolapd.sk
        • Jakub Adamec
        • Jakub Adamecpredseda 5.A. zapisovateľadamec@eskolapd.sk
        • Kristína Lutz
        • Kristína Lutzpodpredseda 5.Alutz@eskolapd.sk
        • Maxim Hraňo
        • Maxim Hraňopredseda 6.Ahrano@eskolapd.sk
        • Kvetoslava Šillerová
        • Kvetoslava Šillerovápodpredseda 6.Bsillerova@eskolapd.sk
        • Matúš Nemec
        • Matúš Nemecpodpredseda 7.A, predseda ŽŠRpredsedazsr@eskolapd.sk
        • Peter Hoffer
        • Peter Hofferpredseda 7.A, pokladníkhoffer@eskolapd.sk
        • Charlie Kleskeň
        • Charlie Kleskeňpredseda 8.Aklesken@eskolapd.sk
        • Richard M. Piterka
        • Richard M. Piterkapredseda 9.A, podpredseda ŽŠRpodpredsedazsr@eskolapd.sk