• Škola NANEČISTO

• Naša každoročná akcia je zameraná na všetkých predškolákov, ktorí si chcú vyskúšať jeden školský deň "nanečisto" :-).

Počas sobotného dopoludnia 13.4.2024 , v čase od 8:30 - 11:30, si deti vyskúšajú školu "NANEČISTO". Spoznajú pani učiteľky, priestory školy a možno aj budúcich spolužiakov. Deťom bude zabezpečený pitný a stravný režim. Je vítané, ak môžete deti nechať samotné a prísť až na záver podujatia.

Dopoludnie je bez poplatku a je voľne prístupné všetkým predškolákom :-).

• Čo deti zažijú

• Zážitok z nového
        • Deti počas dňa spoznajú pani učiteľku, možno nových spolužiakov a kamarátov a nové priestory.

• Zážitok školy
        • Skutočné školské dopoludnie s rozdelením na hodiny a prestávky. Určite vyskúšajú aj svoju školskú tašku, peračník aj peruzvky :-).

• Zážitok z rozvrhu
        • Počas dopoludnia deti zažijú školské predmety, ktoré každoročne obmieňame. Budú mať hodinu jazyka, matematiky, no možno aj hudobnej, alebo informatiky.

• Zážitok z učenia
        • Okrem zážitku a zábavy sa deti za ten deň aj niečo naučia :-). Či to bude nové písmenko, číslo, nová pesnička, každá drobnosť nás spoločne určite poteší.