• Leto v e-Škole

Naša škola žije aj počas letných mesiacov. Nižšie nájdete ponuku táborov na toto leto.
    • Počas leta 2022 vám a vašim deťom opäť prinášame niekoľko možností ako zmysluplne využiť letné prázdniny.

Počas leta bude v priestoroch školy prebiehať niekoľko táborov. Na výber sú všeobecne zamerané tábory a aj tématické tábory zamerané na hudbu a anglický jazyk.

Nižšie nájdete podrobné informácie o jednotlivých táboroch, cenu, termíny a aj kontaktnú osobu.

• Hudobný tábor

• Tábor je zameraný na skupinovú hru populárnych piesní. Ide o spoločné muzicírovanie, rozvíjanie hudobnosti, spev piesní.

Tábor prebehne v v termíne od 18. do 22.7.2022 v čase od 8:00 do 15:30. Čakajú nás spoločné aktivity  ako oblievačka s vodou, escape room, športové aktivity, opekačka a iné.

Kontakt: panik@eskolapd.sk

Cena: 95 EUR

• Summer city camp with Brick

• Týždenný tábor je orientovaný na deti a ich zdokonalenie sa  v anglickom jazyku. Najdôležitejšie je, aby sa naučili používať cudzí jazyk v bežnej konverzácií. Interaktívnou a hravou formou si deti osvoja novú slovnú zásobu a taktiež sa pritom aj zabavia.

V našich denných táboroch spájame hru a zároveň vzdelávanie. A to všetko formou, ktorá je veľmi prirodzená a deti sú úplne vtiahnuté do deja.

• Inovatívne zameranie – anglický program alebo program s kockami LEGO®.
          • Licencované metodiky a postupy, vďaka ktorým má tábor bohatý program a šťavu.
          • Lektori a animátori, ktorí tomu dávajú správny „drive“ a spád.
          • Spojenie zábavy a zároveň prirodzeného vzdelávania – deti sa naučia kopec nových vecí.

Tábor prebehne (PONDELOK-PIATOK 8:00-15:30) je 109€. Program tábora sa môže meniť podľa počasia.
          Kontakt: jpolerecka@eskolapd.sk

Cena: 109 EUR (zahŕňa stravu, pitný režim, učebné materiály, pomôcky, vstupenky)

• e-Školáčik

• Denný tábor e-Školáčik pri malých aj veľkých s pani učiteľkami Katkou a Jankou.

Tábor prebehne v dvoch termínoch
          25.7. - 29.7.2022 - pre budúcich prvákov našej školy
          1.8. - 5.8.2022 - voľný termín

Program bude trvať každý deň od 8:00 do 15:30.
          Tešiť sa môžete na výlety, hry, súťaže, tvorivé dielne a aj malý darček :-).

Cena: 95 EUR.

Kontakt: siekelova@eskolapd.sk