• Nová škola

• Vážení rodičia,

ako ste dnes počuli, naša škola sa bude sťahovať do plne zrekonštruovaného objektu na Ul. Falešníka.

V novej budove budú zohľadnené všetky požiadavky materskej, základnej a aj umeleckej školy. K dispozícii budeme mať okrem tried aj krásny veľký dvor, jedáleň s letnou terasou, multifunkčnú sieň/kinosálu a galériu s knižnicou. Objekt má 2 nadzemné poschodia. Materská škola bude sitovaná na prízemí s východmi na dvor. Na 1. poschodí bude umiestnený 1. stupeň ZŠ a na 2. poschodí bude umiestnený 2. stupeň ZŠ. V objekte bude k dispozícii aj výťah, vďaka čomu budeme prakticky bezbariérovou školou.

Okrem komfortu žiakov sa zvýši aj ich bezpečnosť, keďže celý objekt bude ohradený a monitorovaný kamerovým systémom. Vo vstupnej hale bude taktiež recepcia.

Na projektových vizualizáciach (súbory nižšie) si môžete pozrieť očakávanú finálnu podobu našej/vašej školy. Ak pôjde všetko podľa plánu, nový kalendárny rok začneme už nových priestoroch. Veľmi sa tešíme :-).